Akcijos! Vartotojų zona
+370 685 58032 info@technikanamams.lt
0 vnt.

PIRKĖJO GIDAS- kokį kavos aparatą rinktis

2016-10-12

 

Jeigu Jums pabodo kasdien plikyti kavos puodelį, tada greičiausiai atėjo metas įsigyti kavos aparatą, kuris gardžiausią kavos puodelį paruoštų už Jus. Bet kaip gi išsirinkti geriausia įrenginį? Čia Jums patarti ir pagelbėti gali TechnikaNamams komanda.

 

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite rinktis iš dviejų tipų kavos aparatų:

 

KAPSULINIAI KAVOS APARATAI. Šiuose aparatuose naudojamos vaakumuotos kapsulės. Kava paruošiama itin lengvai: į aparatą reikia tik įdėti kapsulę ir nuspausti mygtuką. Kava paruošiama per 30 sekundžių ir jau galite mėgautis karštu puodeliu skaniausios kavos. Kapsulinių aparatų privalumas – kad itin lengva kontroliuoti porcijas: viena kapsulė – viena porcija kavos, be to, kiekvienas gali ruošti sau tinkamo skonio kavą, pasirinkdamas skirtingos rūšies kavos kapsules. Tačiau kapsulėse kava jau sumalta prieš kažkiek laiko, o mes žinome, jog kava kvapniausia sumalta prieš pat ruošimą. Kitas labai svarbus momentas – į kapsules sufasuota kava labai stipriai pabrangsta (pvz., 1 kg kavos pupelių kainuoja 15-18 eur, o kapsulėse tas pats kiekis tos pačios rūšies kavos kainuos apie 60 eur).

 

 

 

 

 

 

 

 

AUTOMATINIAI KAVOS VIRIMO APARATAI. Visi automatiniai kavos virimo aparatai turi pagrindines funkcijas: mala kavą, turi 15 atmosferų spaudimą, ruošia vieną arba du puodelius kavos, tirščius išmeta į dėžutę. Skiriasi valdymų, pranešimų parodymais (vieni informaciją pateikia simboliais, kiti turi plačias programas, skystųjų kristalų ekranus arba liečiamus valdymo ekranus). Šie kavos virimo aparatai ruošia kavą iš kavos pupelių. Paspaudus vieną mygtuką, kava sumalama, ruošiama, o tirščiai išstumiami į specialų konteinerį. Visi automatiniai kavos aparatai turi galimybė paruošti pieno putas kapučino arba mačiato kavai. Kai kurie aparatai turi pieno talpyklas, specialius „kapučinatorius“ su šiaudeliu pienui traukti, o dar kiti – „panarelo“ sistemą (t. y., kai pienas plakamas su antgaliu). Toks aparatas idealiai tinka ir namams, ir biurui.

 

 

 

 

 

 

 

Pirkdami kavos aparatą atkreipkite dėmesį į:

  • Kiek žmonių jūsų šeimoje/biure geria kavą ir kiek puodelių kavos išgeriate vienu kartu. Jeigu kava geria tik keli žmonės ir jeigu daugiausiai išgeriate tik po vieną puodelį, tada rinkitės kavos aparatus, gaminančius vieną puodelį kavos. Šie kavos aparatai užtikrins, kad kiekvieną rytą nereikės išpilti likusios neišgertos kavos. Jeigu paprastai išgeriate daugiau nei vieną kavos puodelį, apsvarstykite galimybę įsigyti kavos aparatą, galinti pagaminti 4, 10 ar 12 porcijų kavos.
  • Įvertinkite, kiek laiko galite skirti kavos virtinimui. Ar jums reikia šviežios kavos puodelio vos per kelias sekundes, ar norite, kad kava būtų paruošta iki pusryčių?
  • Taip būtina atsižvelgti, kiek vietos galite skirti kavos aparatui.

 

Kavos aparato savybės:

  • Maitinimo variantas: automatinio išjungimo funkcija puikus sprendimas dažnai pamirštantiems išjungti kavos aparatą. Taip pat galite įsigyti aparatus, kurie išlieka įkaitę nuo vienos iki trijų valandų – šis sprendimas puikus, jeigu rengiate vakarėlį ir sukviečiate svečių.
  • Išvaizda: kai kuriuose kavos aparatuose yra maitinimo laido laikymo vieta, todėl jūsų virtuvės stalviršis atrodys tvarkingas. Jeigu pageidaujate stilingumo, apsvarstykite galimybę įsigyti kavos aparatą su chromuotu arba nerūdijančio plieno apdailos paviršiumi.
  • Vandens filtravimas: nepamirškite, kad vandens kokybė yra ne mažiau svarbi nei kavos kokybė. Įsigykite kavos aparatą su vandens filtru. Vandens filtras pašalins vandenyje esantį chlorą, nemalonius kvapus ir kitą prastą skonį, todėl galėsite mėgautis puikia kava kiekviename puodelyje.
  • Išvalymas: taip pat siūlomi kavos aparatų modeliai, kurie primena jums, kada reikia išvalyti aparatą. Kai kurie prietaisai turi automatinio valymo ciklus, kurie pašalina aparato viduje susikaupusias kalkes ir taip prailgina prietaiso naudojimo trukmę.
  • Papildomos savybės: kai kurie kavos aparatai turi funkciją, kurios dėka galite įsipilti kavos puodelį, kai kava dar gaminama. Jeigu jums patiktų galimybė pakeisti kavos stiprumą neperkant naujų kavos pupelių ar sumaltos kavos, galite įsigyti kavos aparatą su kavos stiprumo nustatymo funkcija ir visada gerti tokio stiprumo kavą, kokios norite.